Košík
(0)

vlněný koberec SAMMAL/beige-natural grey

Od 3170,00 

Koberec z nebarvené ovčí vlny. Strukturovaný povrch je tvořen jemnými pruhy krátké vlasové a smyčkové vazby.

   Zrušit výběr

Barva: beige/natural grey

Složení: osnova:100% vlna, útek:bavlna

Země původu: Indie

Další barevné varianty
Popis

Vlna je přirozeně antistatická a odolná vůči nečistotám, což z ní tvoří perfektní materiál pro koberce. Vlněný koberec neabsorbuje vlhkost, působí teple a útulně i v chladných prostorách.

Vlna je snadno udržovatelný přírodní materiál, který často potřebuje pouze provětrat a lehce vysát. Vodotěsnost lanolinu pomáhá odstranit čerstvé skvrny pouze vlhkým hadříkem. Vezměte prosím na vědomí, že všechny koberce, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů, ze začátku uvolňují žmolky. To se však časem a používáním zmenší. Doporučujeme použít protiskluzovou podložku. Při vysávání koberce nikdy nepoužívejte rotační kartáč, jako je robotický vysavač.

KOBERCE ANNO

Všechny koberce Anno jsou tkané v rodinných společnostech v Indii certifikovaných SA8000 nebo Sedex. Od roku 2007 navrhují a vyvíjí koberce z přírodních materiálů. Koberce Anno jsou vyráběny převážně z přírodních materiálů nebo pečlivě vybraných recyklovaných vláken. Vzhledem k tomu, že všechny koberce Anno jsou vyráběny ručně, může docházet k mírným odchylkám ve velikosti, max. +/-5 cm. Každý koberec Anno je jedinečný.

Toto zboží je dostupné pouze na objednání. Dodací doba je 2–3 týdny. Vyhrazujeme si právo na změnu dodací doby vzhledem ke skladové dostupnosti u dodavatele.