Košík
(0)
 

Předprodej kolekcí

Podpořte společně s námi udržitelnost a ekologii, nakupujte méně a kvalitněji. Nabízíme Vám možnost předobjednávky přírodního bytového textilu a doplňků se slevou. Pomůžete nám tak snížit přepravní náklady, nadbytek skladových zásob a tím ovlivnit ekologický dopad naší činnosti.

Vyberte si z kolekcí v předprodeji se slevou, která platí vždy po časově omezenou dobu. Po uplynutí časově omezené výhodné cenové nabídky bude kolekce na našem eshopu za plné ceny.

Jaká bude dodací doba?

Po uzavření předprodeje vytvoříme objednávku u výrobce. Po doručení na náš sklad Vám objednávku odešleme. Předpokládaná dodací doba výrobce je 2 týdny.

Vyhrazujeme si právo na změnu v objednávce a dodací doby vzhledem ke skladové dostupnosti u výrobce.

Udržitelnost

Věříme v krásu, kterou přináší každodenní pomalý životní styl. A proto jsme se se rozhodli nejít se cestou rychlých zisků. Jdeme cestou udržitelné kvality. A nejde nám jen o kvalitu finálního produktu, zajímá nás i jeho vznik a původ materiálů. Důležitý je pro nás dopad námi nabízených kolekcí na životní prostředí, dbáme na ekologický způsob výroby, rozložitelnost materiálů, korektnost výroby v souladu s lidskými právy a dlouhodobou trvanlivost produktů. Proto se zaměřujeme na zboží, které vzniká v Evropě. V našem e-shopu se neobjeví nic, co by tyto principy porušovalo.