Košík
(0)
 

O nás

Coclea vznikla z lásky k přírodě a z touhy po pomalém životním stylu. Byla založena v 2012 interiérovou stylistkou Lenkou Kulhánkovou. A stále zůstává malou firmou s osobním přístupem ke každému klientovi.

Milujeme vytváření krásných a osobitých interiérů z kolekcí přírodního bytového textilu, dekorací a doplňků. Inspirováni přírodou, pravidelně se měnícím ročním obdobím, oceňujeme poctivé řemeslné zpracování, přírodní materiály, nadčasovou kvalitu a jednoduchost. Klademe důraz na kolekce vyrobené v Evropě, etickým a udržitelným způsobem, šetrné k Zemi a životnímu prostředí. Věříme, že pozitivní změna v životě začíná u každého z nás. Rádi nacházíme nové příležitosti k udržitelnému rozvoji – ve způsobu, jakým žijeme, navrhujeme a pracujeme. Přidejte se k nám na naší cestě, vstupte do našeho světa a poznejte nás o něco lépe.

Objevte styl Coclea! Zvolíte-li přírodní textil a dekorace z našich kolekcí dle vlastního citu a vkusu nebo oslovíte Lenku osobně pro styling interiéru, zaručíme vám, že výsledkem bude harmonické prostředí vašeho domova, kde se budete cítit dobře.