Košík
(0)

koberec HEMPWOOL/natural

Od 19200,00 

Ručně tkaný odolný koberec z konopí a vlny.

Vyrobeno z udržitelných přírodních materiálů. K dispozici v několika velikostech.

   Zrušit výběr

Barva: natural

Složení: 50% konopí, 50% vlna

Země původu: Indie

Detail
Skupina barev

béžová

Složení

50% konopí, 50% vlna

Údržba

chemické čištění

Velikost

170×240, 200×300

Výrobce

Země původu

Indie

Popis

Krásný ručně tkaný koberec z 50 % konopí a 50 % vlny. Vlna i konopí jsou odolné materiály, které vydrží řadu let. Koberec je ručně tkaný a barvený rostlinnými barvami, a proto se může mírně lišit barvou i tvarem od obrázku. Koberec je vhodným doplňkem do předsíně, kuchyně i do obývacího pokoje a ložnice. Vlna dodává místnosti teplý útulný pocit. Koberec je k dispozici v několika velikostech.

Koberce z kolekcí švédského výrobce Tell me more jsou vyráběny ručně talentovanými řemeslníky v Indii, kde je tkaní kobereců dlouholetou tradicí a dovedností. Vlákno se získává z vnější části stonku rychle rostoucí rostliny konopí. Jak vlněné, tak konopné koberce jsou z přírodních materiálů a dobře odolávají každodennímu opotřebení. Upozorňujeme, že konopné vlákno je citlivé na světlo. Pokud je koberec umístěn na přímém slunečním světle může časem vyblednout.

Toto zboží je dostupné pouze na objednání. Dodací doba je 4–5 týdnů. Vyhrazujeme si právo na změnu dodací doby vzhledem ke skladové dostupnosti u dodavatele.