Košík
(0)

vlněný koberec PYOREA/natural white

Od 2130,00 

Kulatý multifunkční koberec z nebarvené ovčí vlny je ideální i pro náročnější použití.

   Zrušit výběr

Barva: natural white

Složení: 100% organická bavlna

Země původu: Indie

Další barevné varianty
Popis

Kulatý multifunkční koberec z nebarvené ovčí vlny je ideální i pro náročnější použití. Lem koberce je potažen vlnou a je plně oboustranný, což prodlužuje jeho životnost. Vlněný koberec Pyorea je skvělou volbou do předsíní a vchodů.

MATERIÁL

Vlna je přirozeně antistatická a odolná vůči nečistotám, což z ní dělá perfektní materiál pro koberce. Vlněný koberec neabsorbuje vlhkost, takže působí teple a útulně i ve vlhkých prostorách. Použití nebarvené ovčí vlny jako materiálu ušetří mnoho vody ve výrobním procesu. Vlna, stejně jako všechny nové přírodní materiály, mají svůj specifický zápach, který po čase a používání postupně mizí.

KOBERCE ANNO

Všechny koberce Anno jsou tkané v rodinných společnostech v Indii certifikovaných SA8000 nebo Sedex. Od roku 2007 navrhují a vyvíjí koberce z přírodních materiálů. Koberce Anno jsou vyráběny převážně z přírodních materiálů nebo pečlivě vybraných recyklovaných vláken. Vzhledem k tomu, že všechny koberce Anno jsou vyráběny ručně, může docházet k mírným odchylkám ve velikosti, max. +/-5 cm. Každý koberec Anno je jedinečný.

Toto zboží je dostupné pouze na objednání. Dodací doba je 2–3 týdny. Vyhrazujeme si právo na změnu dodací doby vzhledem ke skladové dostupnosti u dodavatele.